8. Kastamonu Ahşap fuarı, 03 – 07 Ekim 2018 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek

8. Kastamonu Ahşap fuarı, 03 – 07 Ekim 2018 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, “Ahşap Fuarı 2017 Değerlendirme ve Beklenti Anketi”ne ilişkin gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına katıldı.

Vali Karadeniz Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Belediye Başkanı Tahsin Babaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Arslan, KATSO Genel Sekreter Yardımcıları Barış Çağlayan ve Adil Levent Baş, KOSGEB Kastamonu Müdürü Nevzat Erol, Kastamonu Ağaç İşleri İmal ve Satıcılar Odası H.Ergün Can, Kastamonu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sedat İşeri, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Yüksel ve Ömer Gülamoğlu, Kastamonu Gıda Maddeleri İmal ve Satıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ufuk Dravor, KESOB Genel Sekreteri Ömer Faruk Livan, Kastamonu Üniversitesi’nden Doç. Dr. Tolga Ulusoy, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Kürşat Ayvadoğlu, KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç, KUZKA Planlama Programlama ve Stratejik Araştırmalar Birimi Başkanı Serkan Doğru, KUZKA Kastamonu Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Özgür Yücel Akar katıldı.

Toplantıda, Kastamonu Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Özgür Yücel Akar tarafından “8. Kastamonu Ahşap Fuarı” hazırlık çalışmaları kapsamında oluşturulan ve uygulanan “Ahşap Fuarı 2017 Değerlendirme ve Beklenti Anketi” hakkında sunum yapıldı.

Bir sonraki Kastamonu Ahşap Fuarı’nın 03-07 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenmesi kararlaştırılan toplantıda; 2018 yılı Ahşap Fuarı konseptinin belirlenmesi ve bu konsepte uygun iş modeli önerilerinin oluşturulmasına katkı sağlaması beklenen anket sonuçları hakkında istişarelerde bulunuldu. Fuar sekretaryasının yürütülmesi, fuar yeri organizasyonu, fuar kurumsal iletişim konseptinin oluşturulması, fuar iletişim ve tanıtım faaliyetleri, etkinliğin organizasyonu için görev alacak kurum ve kuruluşlar belirlendi.
Ahşap Fuarı’na ilişkin düşüncelerini dile getiren Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, fuarda her gün bir etkinlik yapılmasının önemli ve faydalı olacağını söyleyerek Ahşap Fuarı ile ilgili gelişmeleri değerlendirmek için aynı katılımcılar ile 3 ayda bir toplantı yapılması talimatını verdi.
Ayrıca Başkanlığını Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan’ın yapacağı fuar sekretaryası için çalışma grubu oluşturuldu. Sekretaryada; Kastamonu Ağaç İşleri İmal ve Satıcılar Odası H.Ergün Can, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Kürşat Ayvadoğlu, Harita Servisinden Ferhan ÇAPRAZ, KATSO Genel Sekreter Yardımcısı Barış Çağlayan, KESOB Genel Sekreteri Ömer Faruk Livan, KUZKA Planlama Birim Başkanı Serkan Doğru, KUZKA Kastamonu Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Özgür Yücel Akar, İl AFAD Acil Durum Müdürlüğü Şube Müdürü Dr.Suat Tüfekci, Kastamonu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Tolga Ulusoy Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi sorumluları Şenol Karabaltaoğlu, Yasemin Çıldır ve Gül Yılmaz da yer alacak.

Fuara kadar çalışmalarını sürdürecek olan komisyon, toplantılarına Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi sekretaryalığında her ay devam edecek.

28 Eylül 2017
634 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?